.

Tajemství spřízněných duší (Arielle Ford)

3. července 2012 v 10:50 | Angie |  V hl. rolích: KNIHY
Opět jedna z těch mých skrz na skrz pozitivně nabitých knížeček plných inspirace a chutí zkoušet něco nového...Tajemství spřízněných duší (Arielle Ford)


O co v knize jde?
V knížce se dozvíte, jak funguje zákon přitažlivosti, zákon, na kterém je, dá se říci všechno, postavené. Tahle kniha se konkrétně věnuje tomu, jak díky tohoto zákona najít svou spřízněnou duši.
Jak už jsem psala u Přání, je to v podstatě pořád o tom stejném: požádat-věřit-příjmout. Slovo Vesmír se zde skloňuje ve všech pádech. Pro Vesmír je jednoduché vám dát to, co si přejete, co si sami do života přitahujete. Ovšem pokud jste zapšklí, pesimističtí a nemáte z ničeho radost, opak si asi opravdu nepřitáhnete.
Ty knihy jsou taky dost o tom, jak pracovat na sobě. Jak se naučit vážit sami sebe, jak umět odpočívat, jak dát najevo ostatním i sobě samým, že se máte rádi. Je to o tom, jak oplývat pozitivní energií, usmívat se, být k lidem milý - a není náhodou už to ono kouzlo - zákon - přitažlivosti? Jistě. Určitě vás bude víc přitahovat takový člověk, než jeho opak.
V každé knížce se krom základního, co už víte z předchozích, dozvíte i něco navíc. Kupříkladu v této knize vám autorka doporučuje udělat si svou Mapu k pokladu a pomocí feng-šuej zařídit svůj domov, aby byl pozitivní a vaši spřízněnou duši to k vám lákalo. Protože ona tam někde je. No, a také i proto, abyste se doma cítili dobře.

Můj názor?
Myslím, že už jsem to psala, ale mám tyhle knížečky opravdu moc ráda. A věřím v to, co je v nich napsáno. Možná to někomu zní bláznovsky, protože se to zdá "až příliš jednoduché a tedy nefungující", ale ono to zas tak jednoduché není. Už jen to soustředění, vyslání požadavků a neochvějné víry v to - třeba i po delší dobu - je velmi namáhavé.
Zajímavé na tom také je, že díky těm knihám (jak už po sté omílám) budete mít skvělou náladu. Já většinou chodím s takovým sobě samé typickým podmračeným výrazem, ale poslední dobou bych se pořád usmívala. Už mě ten můj výraz vůbec nebaví, protiřečí si s tím, jak se cítím uvnitř.
A že cítím opravdu báječně.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama